• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 10. Blok No: 38 Başakşehir / İstanbul

Hakkımızda

İzomakmakina’nın kurucuları, EPS sektöründe uzun yıllar çalışarak edindikleri bilgi ve tecrübeleriyle müşterilere daha kaliteli hizmet vermek ve EPS sektöründe farklılık yaratmak amacıyla “izomak Otomasyon Elektronik Makina İmalat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi”ni 2009 senesinde İstanbul’da kurdular.  Firmamız bugün İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikasında çeşitli EPS makinaları üreterek ve anahtar teslim üretim tesisleri kurarak ulusal ve uluslararası strafor üreticilerine hizmet vermektedir.

Strafor üretiminde yeni teknolojileri tecrübemizle birleştirerek kaliteli ve garantili makine üretimlerimizle siz değerli strafor üreticilerine hizmet vermekteyiz.

izomakmakina’nın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosu ile EPS sektöründe her türlü şişirme makineleri, blok makineleri, vakum makineleri, enjeksiyon makineleri, kesme makineleri, kırma üniteleri, toz alma üniteleri, karıştırma üniteleri, paketleme makineleri, silo sistemleri ve otomasyonları, boyama makineleri, EPS üretimi için yardımcı elemanlar vealt grupları imal edilmektedir. Ayrıcamakine revizyonları, otomasyon hizmetleri, yedek parça ve projelendirme hizmetlerive teknik danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.

Müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, kaliteli ürün anlayışı ve zamanında teslimattan oluşan ilkelerimizden asla taviz vermeden strafor üreticilerinin yanında olmaktan heyecan duymaktayız.

HİZMETLERİMİZ VE PROJELERİMİZİN ÖZELLİKLERİNİN TAM BİR KATALOĞUNU İNDİRİN
İndir